Porzucony noworodek. Policja publikuje zdjęcie

  • Post category:Świat

Policja opublikowała zdjęcie noworodka porzuconego w dzielnicy Plaistow w Londynie. Policjanci mają nadzieję, że widok dziecka – Harry’ego (takie imię nadał mu personel medyczny) – zachęci matkę do ujawnienia się.

Reklama

Fot. Metropolitan Police

Policja została wezwana około 08:20 w niedzielę, 17 września do parku w pobliżu ulicy Balaam, po zgłoszeniu o porzuconym dziecku.

Reklama

Funkcjonariusze i służba pogotowia ratunkowego w Londynie wzięli udział w akcji ratunkowej, a chłopczyk został starannie owinięty w koc i został zabrany do szpitala we wschodnim Londynie, gdzie jest on pod opieką.

Inspektor Ian Baker, prowadzący śledztwo, powiedział: „Chłopczyk Harry dobrze sobie radzi pod opieką personelu szpitala, ale bardzo się martwimy o jego matkę.

Jeśli widzisz tę wiadomość, proszę zgłoś się do nas i daj nam znać, że jesteś bezpieczna. Wiem, że musisz czuć się bardzo przerażona i samotna, ponieważ zrobiłaś to, co zrobiłaś, ale skontaktuj się z nami lub lokalnym szpitalem lub lekarzem, abyśmy mogli sprawdzić, czy wszystko z Tobą w porządku. Oferujemy opiekę medyczną i wsparcie.”