Policjanci spełnili marzenie 10-latki

  • Post category:Polska

Policjanci oraz pracownicy cywilni komendy w Jastrzębiu-Zdroju spełnili marzenie 10-letniej Adrianny. Policyjny pluszak, smycz i odblaski wraz z urodzinową kartką oraz podpisami policjantów i pracowników komendy powędrowały do Adrianny z Kołaczkowa.

Reklama

Fot. Policja.pl

 

Reklama

Dziewczynka obchodzi swoje 10-urodziny i marzy o tym, aby takich urodzinowych kartek otrzymać jak najwięcej. Pracownica jastrzębskiej komendy, Urszula Króliczek, zauważyła na jednym z portali społecznościowych apel matki dziewczynki, która 17 września br. obchodzi swoje 10-te urodziny.

Adrianna ma wiele zainteresowań, jednak każdego dnia spaceruje do skrzynki pocztowej, aby sprawdzić, czy ktoś napisał do niej list. Kiedy pracownica jastrzębskiej jednostki dowiedziała się, że Ada marzy o kartce urodzinowej, od razu postanowiła ją wysłać i spełnić marzenie dziewczynki z Kołaczkowa. Do życzeń od razu włączyli się koleżanki i koledzy z jastrzębskiej komendy oraz kierownictwo.

Solenizantce, z okazji jej 10-tych urodzin policjanci i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębia-Zdroju składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i oczywiście – spełnienia wszystkich marzeń!