Uważajmy na przejściach dla pieszych! Obejrzyj ku przestrodze! [WIDEO]

  • Post Category:Polska

O sporym szczęściu może mówić pieszy, który w ostatniej chwili uniknął potrącenia przez osobowego saaba. 37-letni kierowca nie zatrzymał się przed oznakowanym przejściem. Tylko dzięki refleksowi pieszego nie doszło do wypadku. Świadkami zdarzenia byli komendanci Policji w Krasnymstawie, którzy zanotowali tablice rejestracyjne osobowego saaba. Jak się okazało zdarzenie nagrały również kamery monitoringu .

Reklama

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, 12.09.br., na przejściu dla pieszych nieopodal budynku krasnostawskiej komendy. Kierujący samochodem marki Saab jadąc ulicą Okrzei nie zauważył pieszego przechodzącego przez jezdnię w wyznaczonym miejscu. Nie zatrzymał pojazdu i tylko dzięki refleksowi pieszego udało się uniknąć groźnego wypadku.

Reklama

Świadkami zdarzenia byli komendanci Policji w Krasnymstawie, którzy zanotowali tablice rejestracyjne osobowego saaba. Jak się okazało, zdarzenie nagrały również kamery monitoringu. Policjanci bardzo szybko dotarli do kierującego, którym okazał się być 37-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd.

(KWP w Lublinie / mw)