16-letni Tomek uległ wypadkowi. Z naszą pomocą będzie mu łatwiej żyć

  • Post category:Polska

Jestem Tomek Wytrykowski, mam  16 lat. 27.06.2017 uległem wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku którego doznałem urazu kręgosłupa szyjnego na odcinku C4,C5 i niestety mam porażenie czterokończynowe. Jestem na początku drogi…

Reklama

Fot, Fundacja AVALON

 

Reklama

Pierwszy rok rehabilitacji jest dla mnie najważniejszy!!! Muszę bardzo intensywnie ćwiczyć. Obecnie nie jestem zdolny do samodzielnej egzystencji, wymagam pomocy i opieki 24h na dobę. Konieczna jest stała rehabilitacja i leczenie farmakologiczne, które przekracza możliwości finansowe mojej rodziny. Jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy jeżeli nie pozwolimy, by pokonał nas lęk przed własną słabością i ja właśnie zamierzam dokonać rzeczy wielkiej – pomimo ciężkiego stanu w jakim się znajduję, zamierzam wrócić do pionu, do zdrowia, do życia sprzed 27 czerwca. Dlatego potrzebuję Państwa pomocy. Chciałbym wszystkim, którzy mogą pomóc oraz tym, którzy wierzą we mnie i modlą się w mojej intencji, powiedzieć DZIĘKUJĘ, bo obawiam się, że inaczej nie jestem w stanie wyrazić, jak cenne jest Wasze wsparcie.

POMÓŻ MI WRÓCIĆ DO PIONU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wytrykowski, 8108 pomagacie mi Państwo w moich zmaganiach oraz wspieracie mnie w życiu codziennym.  Z góry bardzo dziękuję.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2017. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu „Cel szczegółowy” musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ 🙂