Biała Podl.: Odurzał kobiety i czerpał korzyści z prostytucji

  • Post category:Polska

Zarzuty czerpania korzyści majątkowej z prostytucji oraz udzielania środków odurzających kobietom usłyszał 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Może mu za to grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Fot. Pixabay

Do zatrzymania 38-latka doprowadziły operacyjne ustalenia policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu oraz działania funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. Policjanci ustalili, że mężczyzna, na jednym z portali internetowych zamieścił ogłoszenie towarzyskie z kontaktem do kilku kobiet.

Reklama

Kobiety zwerbowane przez 38-latka korzystały również z udostępnionego przez niego mieszkania. Oferował im również bezpieczeństwo podczas spotkań z klientami. Udostępnił im także karty telefoniczne, których używały w czasie pracy. Za to mężczyzna pobierał połowę stawki zapłaconej przez klientów, czyniąc sobie z tego procederu stałe źródło utrzymania.

Funkcjonariusze ustalili także, że mężczyzna od początku sierpnia br. wielokrotnie udzielał kobietom środków odurzających.

Zatrzymany do wyjaśnienia 38-latek usłyszał zarzuty. Może mu za to grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.