Znęcał się nad żoną i groził synowi

  • Post Category:Polska

Policjanci z Wesołej wezwani na interwencję domową zatrzymali 52-letniego mężczyznę, którego żona i syn wskazywali jako sprawcę przemocy domowej. Robert D. miał znęcać się nad małżonką od 10 lat, dodatkowo grozić synowi, a w dniu interwencji kierował motocyklem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna usłyszał 3 zarzuty.

Reklama

Fot. Pixabay

Patrolowcy z komisariatu w Wesołej otrzymali polecenie udania się na interwencję domową. Pomocy wzywała kobieta i jej syn.

Reklama

Na miejscu oboje wskazali 52-letniego mężczyznę, który zgodnie z ich relacjami niedawno przyjechał pijany motocyklem, a potem wszczął awanturę i po raz kolejny stosował przemoc psychiczną i fizyczna wobec żony. Kobieta przyznała, że mąż znęca się nad nią od 10 lat, a wobec syna kierował groźby karalne.

Robert D. trafił do policyjnej celi. Śledczy z komisariatu przy ulicy 1 Praskiego Pułku przyjęli zawiadomienie, przesłuchali świadków i na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu 3 zarzuty: kierowania gróźb karalnych, znęcania się i kierowania motocyklem w stanie nietrzeźwości.