Śmiertelny wypadek koło Lucimia

  • Post Category:Polska

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na drodze krajowej nr 25 zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zderzenia zmarła 31-letnia kierująca. Trzy osoby trafiły do szpitali.

Reklama

Fot policja

Wczoraj (10.09.2017) około godziny 16:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25, pomiędzy miejscowością Lucim a Buszkowo. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam mundurowi potwierdzili zgłoszenie.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem ibiza nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i na łuku wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z kierującym renault scenic. Niestety, 31-letnia kierująca, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Do szpitali trafiły trzy osoby, w tym dziecko. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.