Policjantka cierpi na chorobę nowotworową. Przejdzie poważną operację, potrzebna jest krew!

  • Post category:Polska

„Naszą koleżankę Beatę, która cierpi na chorobę nowotworową, czeka bardzo poważna operacja. W związku z tym potrzebna jest krew. Nieważna jest jej grupa czy ,,Rh”, ważna jest nasza chęć pomocy. Krew dla Beaty można oddać tylko w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Banku Krwi Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie przy ul. Wołoskiej 137, w dniach 11 – 15 września br.” – pisze policja.

Reklama

Fot. Pixabay

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich osób, w tym funkcjonariuszy i pracowników Policji o udział w zbiórce krwi potrzebnej dla naszej ciężko chorej koleżanki Beaty Kawalec, która pracuje w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. W pierwszej połowie września 2017 roku odbędzie się bardzo poważna operacja mająca na celu ratowanie jej życia.

Reklama

Krew można oddać tylko i wyłącznie w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Banku Krwi Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137, w dniach 11 – 15 września br.

z dopiskiem na zaświadczeniu

„dla Beaty Kawalec – Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie”.

Beata czeka na Waszą pomoc!!!

Pamiętajmy, że ofiarowując cząstkę siebie, możemy dać innym to, co najważniejsze i najcenniejsze – życie.

Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!