Megagwiazda discopolo ma nowotwór! „Wynik na początku powalił mnie z nóg”.

  • Post category:Polska

Shazza w latach 90 była jedną z największych gwiazd polskiej piosenki. Teraz w programie Pytanie na śniadanie wyznała, że walczy z nowotworem.

Reklama

Marlena Magdalena Pańkowska, znana szerzej jako wokalistka disco polo Shazza, nagrała takie przeboje jak „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani„.

Reklama

Karierę muzyczną zaczynała w latach 80. w zespole Toy Boys Tomasza Samborskiego, za którego namową z czasem rozpoczęła działalność solową. Wylansowała liczne przeboje, w tym m.in. „Baiao Bongo”, „Bierz co chcesz”, „Egipskie noce” i „Tak bardzo zakochani”. Za sprzedaż swoich płyt otrzymała dwie platynowe i cztery złote płyty. Do 2007 sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy swoich albumów w Polsce.

„Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrolne badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze” – powiedziała Shazza.