Doda wywołała burzę. TikTok z jej udziałem grzeje Internet. Chodzi o Rozenek i Majdana [WIDEO]

  • Post category:Polska

Małżeństwo Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana od kilku lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w polskim show-biznesie. Doda wystąpiła w TikToku nawiązującym do byłego męża i jego obecnej żony.

Reklama

@damienkoba_hair Słuchajcie mamy plotkę 🤣 @doda 🤣#doda #wary #viral #fyp #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny – TylkoSzczeraPrawda


Doda wystąpiła w nagraniach na TikToku fryzjera Damiena Koby. Jedno z nich było żartem z Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Reklama

Występujący zaprezentowali zabawę w „głuchy telefon” .  W pewnym momencie zaistniało hasło „Rozenkowa zrobiła sobie wary” do „Majdan jest stary”.

Związek Dody i Radosława Majdana:

W 2003 podczas jednego z meczów w Ustce poznała późniejszego męża, Radosława Majdana, który oświadczył się jej w październiku podczas zgrupowania polskiej reprezentacji piłkarskiej w Jerozolimie. Pobrali się 5 marca 2005.

W połowie kwietnia 2007 piosenkarka poinformowała w programie Dzień dobry TVN o złożeniu do sądu pozwu rozwodowego. 10 stycznia 2008 para uzyskała rozwód.

Radosław Majdan 20 czerwca 1998 poślubił projektantkę mody Sylwię Koperkiewicz. W latach 2005–2008 był żonaty z piosenkarką Dorotą „Dodą” Rabczewską. W 2012 był w nieformalnym związku z Anną Prus. 10 września 2016 ożenił się z prezenterką telewizyjną Małgorzatą Rozene, z którą jest związany od 2013. 10 czerwca 2020 urodził im się syn, Henryk