Księżna Kate w ciąży, a ogłosiła to pierwszy raz… w Warszawie

  • Post category:Polska

Księżna Kate jest w ciąży, co potwierdza Kensington Palace. Po raz pierwszy zapowiedziała to w Warszawie, mówiąc: „Niedługo będziemy mieli więcej dzieci”. Wtedy wszyscy traktowali to jako pogłoskę, teraz okazało się to prawdą.

Reklama

Po wizycie w Warszawie pierwsze strony brytyjskich tabloidów nie zajmowała wizyta w Polsce, jako taka, ale pogłoski o nowym potomku rodziny królewskiej. Księżna śmiejąc się do Williama powiedziała: „Niedługo będziemy mieli więcej dzieci”. Niemalże nie tknęła też wina, które otrzymała od pary prezydenckiej.

Reklama

Teraz Pałac Kensington wydał oświadczenie w którym ogłasza, że księżna odwołuje wszystkie swoje plany ze względu na nudności związane z ciążą:

„Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Cambridge maja zaszczyt ogłosić, że Księżna Cambridge spodziewa się trzeciego dziecka. Królowa i obie rodziny są zachwycone tą wiadomością. Tak jak w poprzednich ciążach, księżna cierpi na nudności. Jej królewska wysokość nie będzie już wykonywać zaplanowanych obowiązków w w Centrum Dziecięcym przy Hornsey Roan w Londynie. Księżna pozostaje pod opieką w Pałacu Kensington”.