Specjalna wiadomość od Anonymous do Rosjan! [WIDEO]

  • Post category:Polska

„Pozdrawiamy obywateli Rosji. Jesteśmy anonimowi. Jesteś uwięziony za żelazną kurtyną propagandy, a twój rząd próbuje powstrzymać cię od udziału w międzynarodowym dialogu z obawy przed tym, czego możesz się dowiedzieć. Wielu z was może nawet nie znać prawdziwych przyczyn niedawnej paniki bankowej i problemów gospodarczych, z jakimi boryka się wasz kraj. Otrzymaliśmy doniesienia, że ​​wydarzenia o zasięgu globalnym zajmują bardzo mało czasu antenowego w rosyjskich mediach, mimo że Rosja znajduje się w centrum globalnego kryzysu.” – piszą haktywiści.

Reklama


„Reżim Władimira Putina popełnia zbrodnie wojenne podczas ostatniej inwazji na Ukrainę, która wywołała masowy kryzys uchodźczy i niezliczoną liczbę zgonów. Jeśli już wiesz o wojnie, być może powiedziano ci, że winę za ten spór ponosi NATO. Może być prawdą, że NATO jest winne większości przemocy militarnej, która ma miejsce na całej planecie, ale jest to jeden z rzadkich przypadków, w których faktycznie znajdują się w defensywie. Historia i pozycja NATO w Europie nie uzasadniają bombardowań na pełną skalę i inwazji Putina na sąsiednie suwerenne państwo.

Reklama

Agresywne działania Putina na Ukrainie wywołały oburzenie na całym świecie, dlatego zaostrzono sankcje wobec tego kraju. Niestety, jest to straszna strategia, którą wybrały rządy na całym świecie, ponieważ sankcje nie zaszkodzą Putinowi, zaszkodzą tylko zwykłym ludziom, takim jak ty, którzy nie są odpowiedzialni za tę wojnę. Większość racjonalnych ludzi na całym świecie rozumie, że nie ponosisz winy za działania swojego przywódcy. W rzeczywistości widzimy wielu z was protestujących przeciwko wojnie i stawiających opór na różne inne sposoby, ryzykując więcej niż dziesięć lat więzienia lub gorzej, jeśli zostaniesz złapany.

Większość ludzi na świecie pragnie pokoju. Jedynymi ludźmi, którzy chcą wojny, są ci, którzy mają władzę i mogą z niej skorzystać. Inne kraje na świecie toczą wojnę gospodarczą z Rosją, aby uniemożliwić reżimowi Putina odniesienie sukcesu na Ukrainie, a od tego czasu będzie tylko gorzej. To straszna sytuacja, w której się znajdujesz, ale jedynym sposobem, aby zapobiec zbliżającemu się załamaniu gospodarczemu i potencjalnej wojnie światowej, jest podjęcie działań w celu zmierzenia się z wojną, reżimem i Władimirem Putinem.

Świat nie chce, żebyście cierpieli, ale niestety nasze rządy traktują nas wszystkich jak pionki w wielkiej grze w szachy, a Putin poświęcił ludność Rosji. Na razie najbardziej pokojowym sposobem zakończenia tego konfliktu byłoby powstanie narodu rosyjskiego przeciwko Putinowi i odsunięcie go od władzy. Wspieramy Cię i zapewniamy cyberpomoc przez całą walkę.

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy legionem.

Nie wybaczamy.

Nie zapominamy.

Czekaj na nas!”