Leroy Merlin tłumaczy Internautom: „Jako Leroy Merlin Polska mamy wpływ na to co robimy w Polsce”

  • Post category:Polska

Wzburzeni internauci reagują na wieść, że Leroy Merlin nie zamierza dołączyć do innych zachodnich firm i wycofać się z rynku rosyjskiego. Internauci nie kryją oburzenia.

Reklama


„Drodzy, jako Leroy Merlin Polska mamy wpływ na to co robimy w Polsce, dlatego nasze działania koncentrują się na pomocy ofiarom wojny. Prowadzimy ją od początku kryzysu, wspierając pracowników Leroy Merlin Ukraina, a także innych uchodźców, którzy zwracają się do nas o pomoc. Każdego dnia, nasi pracownicy przyjmują do swoich domów uchodźców, a my wspieramy jednych i drugich finansowo. Na ten cel przeznaczamy 4,5 miliona złotych.

Reklama

Część z tej kwoty przekażemy na wsparcie dla różnych organizacji pomocowych. Funkcjonujemy tu w Polsce i nie mamy wpływu na działalność przedsiębiorstw w innych krajach.” – czytamy w oświadczeniu.

 „Co za żałosne wytłumaczenie totalnej hipokryzji. Przekażcie swojej centrali, że ludzi nie da się tak łatwo wykiwać. Do tego czasu moja noga w waszym sklepie nie postanie. Skoro wasi szefowie tak lubią ruską zarazę, to niech sobie odrabiają straty krwawymi rublami.” – pisze Pan Sławomir.

 „Szanowni Państwo, z przykrością zawiadamiam, iż będąc waszą stałą klientką, jestem zdruzgotana Państwa decyzją i oświadczeniem. Nie dołożę ani jednej złotówki to tego koszmaru, który Leroy Merlin zdecydował się współfinansować. Likwiduję konto klienta. Moja noga nigdy nie przekroczy progu Państwa sklepu!” – pisze Pani Magdalena.