Rosyjska instagramerka zalewa się łzami! „Instagram to moja dusza” [WIDEO]

  • Post category:Polska

Federalna Służba Nadzoru w Sferze Telekomunikacji, Technologii Informacyjnych i Komunikacji Masowej zablokuje Instagrama. Tym samym wszyscy influencerzy i inne osoby, które są związane z Instagramem mają problem. Teraz w sieci krąży wideo z załamaną rosyjską instagramerką.

Reklama


Kobieta twierdzi, że Instagram, to całe jej życie, to coś z czym budzi się i zasypia każdego dnia. To jej sposób zarabiania pieniędzy. Kobieta zalewa się łzami. Refleksji na temat milionów ludzi, którzy stracili dom nad głową, zabitych dzieci… brak.

Reklama

Roskomnadzor, czyli Federalna Służba Nadzoru w Sferze Telekomunikacji, Technologii Informacyjnych i Komunikacji Masowej poinformowała, że o północy 14 marca Instagram zostanie zablokowany w całej Federacji Rosyjskiej.

Użytkownicy mają więc dwa dni na zrobienie sobie backupu i przeniesienie działalności do innych platform. To duży problem dla rosyjskich influencerów, którzy zdążyli zgromadzić wielomilionowe widownie i dla których Instagram jest jednym z głównych, jeżeli nie jedynym źródłem zarobków.