Przerażające doniesienia The Times! Czy Rosja może zagrozić wojną przez sankcje?

  • Post category:Polska

„Wojna w Ukrainie zakończy się całkowitą porażką Rosji, którą można będzie porównać jedynie z upadkiem nazistowskich Niemiec”. – twierdzi agent rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB). W artykule znajdziemy też odpowiedź do kiedy może potrwać wojna i czy może rozlać się na zachód. 

Reklama

Fot. Pixabay

„The Times”  opublikował treść dokumentu, który miał zostać napisany przez jednego z analityków FSB, a następnie opublikowany przez rosyjskiego działacza na rzecz praw człowieka Władimira Oseczkina na stronie internetowej Gulagu.net.

Reklama

Według doniesień FSB ma być obwiniana za rosyjskie niepowodzenia na froncie. ale nikt jej o tym nie uprzedził i nie była przygotowana do radzenia sobie ze skutkami paraliżujących sankcji.

Cytowany agent twierdzi, że jako ostateczny termin wojny przypadnie na czerwiec. Potem gospodarka Rosji załamie się. Dziennik ujawnia FSB nie wyklucza konfliktu międzynarodowego, zakłada on, że „jakiś piep…y doradca przekona przywódców”, by ci wysłali ultimatum do Zachodu, grożąc wojną, gdyby sankcje nie zostały zniesione.