Skandal w sieci. Youtuberka spotkała bezdomnego. Zaczęła się śmiać [WIDEO]

  • Post category:Polska

O Olfaktorii słyszeliśmy już jakiś czas temu. Kobieta pokazywała w sieci drogie torebki. Znana jest z szeregu krytykowanych działań – np. wjechała bryczką nad Morskie Oko oraz kontrowersyjnych filmów. Tym razem ogień krytyki przyszedł, gdy wraz z towarzyszem wybrali się do McDonalda. Do pary podszedł mężczyzna prosząc o drobne. 

Reklama


Mężczyzna wyraźnie powiedział, żeby go nie nagrywać.
Towarzysz Olfaktorii zapewnił go, ze niczego nie zapisał. Mężczyzna chciał kiełbasę z Żabki, jednak sklep był już zamknięty.

Reklama

Kobieta prezentowała buty w restauracji… zapewne były drogie – nie znamy się.

„Żabka jest już zamknięta, więc hamburgera ma Pan, proszę” – powiedział towarzysz Olfaktorii zwracając się do bezdomnego.

Sprawę skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska:

„Obejrzałam. Wysłaliście mi. To jest piekło. To jest bydło. Brak słów. Powtarzam: nie piszcie mi „niech pani coś zrobi”, ja tej patologii nie śledzę. Ktoś daje jej napęd. Ktoś jej daje zasięgi. I poczucie bezkarności. Po prostu odlajkujcie te profile. Nie dawajcie im napędu. Gdyby nie wy, pewnie bym nie wiedziała, kto to jest! Macie mózgi? Używajcie ich. Tylko tyle i aż tyle. Nie promujcie patologii. Ten człowiek w kryzysie bezdomności prosił, by go nie filmować. Jakim zj*bem trzeba być, by to zrobić? Szczególne pozdrowienia dla chirurga plastycznego, Pawła Siastały, rozumiem, ze jest pan dumny z promocji kosztem osoby w kryzysie bezdomności. Brawo.”