Pieniądze dla syna Rzeźniczaka zebrane! Mama: „Kochani ludzie o wielkich sercach!!!”

  • Post category:Polska

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka założyła zbiórkę na półrocznego synka. Zdiagnozowano u niego nowotwór. Jak poinformowała Magdalena Stępień, w Polsce jej dziecko ma tylko 2 proc. szans na wyleczenie, założyła więc zbiórkę na leczenie w Izraelu. Pomogła również Anna Lewandowska. Kwotę udało się zebrać w kilka godzin.

Reklama

Fot. zrzutka.pl

„Kochani ludzie o wielkich sercach!!!” – skomentowała mama chłopca.

Reklama

„Wynik histopatologiczny dał przerażającą odpowiedź – MALIGNANT RHABDOID THUMOR LIVER. Jeden z najrzadszych, bardzo agresywnych i opornych na leczenie nowotworów złośliwych – mięsak tkanek miękkich, a w naszym przypadku wątroby. W Polsce Oliwier jest prawdopodobnie trzecim dzieckiem z takim rozpoznaniem. Z informacji, które do mnie dotarły dowiedziałam się, że szansa na wyleczenie Mojego Małego Wojownika w Polsce to tylko 2%!!! Nie ma tutaj leku, który zatrzymałby te komórki nowotworowe” – napisała matka dziecka.

„Udało się znaleźć klinikę w Izraelu, w której opracowywane i stosowane są najnowsze metody leczenia chorób nowotworowych. Oprócz tradycyjnych metod chirurgicznych izraelscy lekarze stosują nowoczesne technologie, które stały się prawdziwym przełomem w onkologii. Tysiące pacjentów wierzy w życie z izraelskimi lekarzami. Wierzę również i ja, że uda się uratować życie mojego Synka”napisała Magdalena Stepień w zbiórce. Leczenie jednak nie jest tanie i wyceniono je na 350 tys. zł. Obecnie zebrano połowę z tej kwoty.

Wsparcia udzieliła Anna Lewandowska, ponieważ to dzięki niej udało się znaleźć klinikę i zorganizować transport medyczny.