Prezes Ordo Iuris skomentował śmierć kobiety: „Za tragedią stoi błąd lekarza… zaniechał czynności, a powinien był ratować kobietę”

  • Post category:Polska

Prezes Ordo Iuris skomentował śmierć kobiety: „„Zmarła wskutek zakazu aborcji” – słyszymy czasem to kłamstwo, chociaż za tragedią stoi błąd lekarza, który zaniechał czynności, a powinien był ratować kobietę”. Przypominamy chodzi o tę sprawę: https://warszawawpigulce.pl/prawniczka-lekarze-czekali-na-obumarcie-plodu-plod-obumarl-pacjenta-zmarla/ Pod wpisem zawrzało.

Reklama


Zmarła wskutek zakazu aborcji” – słyszymy czasem to kłamstwo, chociaż za tragedią stoi błąd lekarza, który zaniechał czynności, a powinien był ratować kobietę Tymczasem wskutek dopuszczalności aborcji codziennie można krzyczeć setki razy „Zmarła wskutek dopuszczalności aborcji” – brzmi cały wpis.

Reklama

Tymczasem wśród internautów zawrzało:

Żadna słowa nie zmyją krwi ofiar waszych, może Pan mówić co chce ale lekarze w obawie przed przepisami nie będą podejmować decyzji, efekt mrożący waszych zaciemniałych pomysłów…” – czytamy w komentarzu.

Chętnie bezpłatnie będę reprezentował w sądzie lekarza którego teraz publicznie bez podania dowodów oskarża Pan o błąd w sztuce medycznej. Zakładam ze ten i poprzednie tweety na ten temat będą Pana drogo kosztować, zarówno w kwestii finansowej jak i publicznej.” – pisze kolejny internauta.