Squid Game w Polsce! Zwycięzca zgarnie ogromną sumę!

  • Post category:Polska

W Polsce pojawił się pomysł zorganizowania turnieju inspirowanego kultowym serialem Netflixa! W przeciwieństwie jednak do pierwowzoru uczestnicy nie będą zabijani, a nagroda pozostanie wciąż ogromna, jednak nie tak duża jak w hicie platformy. 

Reklama

Screen Netlix

Squid Game to superhit Netflixa. Grupa 456 osób z różnych środowisk jest zaproszona do wzięcia udziału w serii zagrażających życiu zabaw dla dzieci, aby wygrać nagrodę w wysokości 45,6 miliarda KRW.

Reklama

Produkcja ta stała się pierwszym koreańskim serialem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych tygodniowo programów telewizyjnych Netflixa na całym świecie. Uplasował się na pierwszej pozycji w 94 krajach. Netflix oszacował, że w ciągu 28 dni od premiery Squid Game przyciągnął ponad 111 milionów widzów na całym świecie, przewyższając 82 miliony, które serial Bridgertonowie osiągnął w grudniu 2020 roku, i tym samym stał się najczęściej oglądanym programem w serwisie. Według Vulture szerokie udostępnienie programu, z napisami w 37 językach i wersjami dubbingowymi w 34 językach, pomogło przyciągnąć międzynarodową publiczność.

Turniej będzie pozbawiony jakiejkolwiek formy przemocy i niewłaściwego traktowania uczestników, które były inscenizowane w serialu. W turnieju liczy się przede wszystkim zdrowa rywalizacja i dobra zabawa! Turniej SQUID FAME nie jest powiązany z serialem SQUID GAME, jest jedynie w pewnym stopniu nim inspirowany.” – czytamy w oświadczeniu organizatorów.

Ile można wygrać?

Nagroda główna to 100000 złotych.