Bohater popularnego programu zatrzymany w związku z pobiciem matki swojego dziecka i… dziecka!

  • Post category:Polska

Chłopaki do wzięcia to polski serial dokumentalny emitowany od 7 października 2012 na kanale Polsat Play. Serial opowiadał historię Krzysztofa „Bandziorka”, pana Stasia i jego syna Andrzeja, pana Franka, braci bliźniaków – Alexa i Adama, Jarusia, Ryszarda „Szczeny”, Wojtka, Mariusza „Supermario” oraz innych mężczyzn. Tym razem głośno jest o Ryszardzie „Szczenie”, który został zatrzymany w związku z pobiciem matki swojego dziecka i… samego dziecka!

Reklama

Fot. tosiedzieje.pl

Portrety młodych mężczyzn z miasteczek i wsi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i nie lubiący słowa „singiel”. Wolą swojskie „kawaler”. Szukają partnerek na całe życie, ale ich szkolne koleżanki wyjechały do miast i nie zamierzają już wrócić. Oni sami pracują dorywczo na czarno, w miejscu zamieszkania.

Reklama

W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynkach lub stoją na dworcach autobusowych. Boją się ludzkich kpin. Nie wierzą, by oni, ubrani w bazarowe ciuchy, jeżdżący zdezelowanymi autami, mogli czymś zaimponować dziewczynom. Część z nich w akcie desperacji zgłasza się do biur matrymonialnych.

Jednym z bohaterów programu jest  „Szczena”, czyli Ryszard Dąbrowski. Mężczyzna jest dobrze znany mazowieckiej policji. W 2018 roku został zatrzymany przez funkcjonariuszy w związku trzema listami gończymi dotyczącymi między innymi prowadzeniem pojazdu po pijanemu i oszustw kredytowych.

„38-letni mieszkaniec Ciechanowa dziś w nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie w związku z awanturą domową. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem” – przekazała portalowi o2 rzeczniczka ciechanowskiej policji.

Jak podaje Pudelek.pl dziecko „Szczeny” prawdopodobnie trafiło do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, skąd przetransportowano jedo szpitala. „W krwi malucha lekarze wykryli podobno alkohol…” – pisze serwis.