Krystyna Janda zaszczepiona trzecią dawką. „Wyznaczono mi termin – za godzinę”

  • Post category:Polska

„Wróciłam w nocy zmęczona, ale zadowolona, bo rano wzięłam 3 dawkę szczepionki i dałam radę z tą podróżą i 5 godzinami na scenie. Zapisałam się na szczepienie i wyznaczono mi termin- za godzinę! w Milanówku, wszystko przez telefon ( zamieszczam zdjęcie informacji ze strony internetowej szczepień)” – napisała Krystyna Janda na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

ReklamaWcześniej aktorka zaszczepiła się w grupie zero, co wywołało niemałe oburzenie społeczne. 

Reklama

„I nagle przyszliśmy na próbę 29 grudnia rano do teatru i ktoś, rozumiem z tej przychodni, zadzwonił, że jest kłopot i że jest otworzona szczepionka; że jest pusto (…) i czy możemy przyjechać i się zaszczepić (…). Byłam na próbie razem z Olem Łukaszewiczem, Emilką Krakowską, Grzesiem Warchołem – jesteśmy wszyscy seniorami – i zdecydowaliśmy, że jedziemy” – powiedziała aktorka na antenie TVN24.

Jak ogłosił WUM:

„Komisja powołana przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do wyjaśnienia ewentualnych nieprawidłowości w procesie organizowania i prowadzenia szczepień przez Centrum Medyczne WUM Sp. z o.o., powołana 2 stycznia, zakończyła swoje prace. Komisja wykazała liczne nieprawidłowości w organizacji szczepień przez Centrum Medyczne WUM Sp. z o.o.”