Nie żyje dziennikarka TVP. Osierociła 7 letniego synka

  • Post category:Polska

Nie żyje Klementyna Wohl. Miała 35 lat.  Dziennikarka i wydawczyni TVP Kultura walczyła z nowotworem. W ostatnich tygodniach w internecie przeprowadzono zbiórkę na leczenie za granicą. 

Reklama

 

Choroba spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie byłam na nią przygotowana…nikt chyba nie jest, zwłaszcza w wieku, w którym tak naprawdę życie dopiero nabiera tempa!

Reklama

Pierwsze symptomy mojej choroby zaczęły się kilka miesięcy temu. Wizyty u lekarza zawsze dawały tę samą odpowiedź – niestrawność. Pomimo postawionej diagnozy, wdrożonego leczenia i lekkostrawnej diety mój stan się pogarszał… dolegliwości nie ustępowały, a wręcz przeciwnie nasilały się. Aż nadszedł moment, w którym ból był już nie do zniesienia…

Wtedy trafiłam do szpitala po raz pierwszy. Było to 2 miesiące temu. Dzień, w którym usłyszałam diagnozę, rzucił cień na moje plany i marzenia o przyszłości. Rozległy nowotwór w obrębie układu pokarmowego, nieoperacyjny. Ograniczone możliwości leczenia brzmią jak wyrok.” – mogliśmy przeczytać w zbiórce na leczenie dziennikarki.