Kukiz porównał się do Adamowicza. Jego żona ostro reaguje

  • Post category:Polska

Po wydarzeniach w parlamencie dni milkną echa udziału Kukiz 15 i reasumpcji głosowania. W mediach społecznościowych Pawła Kukiza zagrzmiało. Muzyk odniósł się do tego, co dzieje się teraz wokół jego osoby.

Reklama

Fot. Platforma Obywatelska RP

Panie Pawle jesli Pan jutro zaglosuje za zabiciem wolnych mediow to w moich oczach skandal i ogromne rozczarowanie Panem ale to pewnie nie ma znaczenia dla Pana. Zapisze sie Pan w historii jako ogromny kłamca i hipokryta niestety a opinie mial Pan dobrą” – napisała Pani Iwona.

Reklama

Kłamcą i hipokrytą okazałbym sie wówczas, gdybym nie skorzystał z okazji do zrealizowania jednego z postulatów K’15 od 2015 roku czyli repolonizacji mediów.”  – odpowiedział Paweł Kukiz.

Komentarze zebrały setki reakcji i innych wypowiedzi z których część jest delikatnie mówiąc pisana językiem nie parlamentarnym.

Paweł Kukiz odniósł się do sytuacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl:

„Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz, a portale i… TVN, który tak bardzo śmierć Adamowicza przeżywał, ten hejt podkręcają” – powiedział Paweł Kukiz portalowi .

Na słowa Pawła Kukiza zareagowała wdowa po prezydencie Gdańska, Magdalena Adamowicz myśli europoseł Parlamentu Europejskiego: „Panie Kukiz, niech Pan nie wyciera sobie gęby moim mężem, bo stoi Pan teraz tam, gdzie stali i stoją inspiratorzy Jego morderstwa. Ale mimo to, z całego serca PROSZĘ WSZYSTKICH: DOŚĆ! Siły zbierajmy na walkę o Polskę, nie traćmy ich na hejt