Paweł Kukiz przerwał milczenie! Porównał się do Adamowicza!

  • Post category:Polska

Po wczorajszych wydarzeniach w parlamencie dni milkną echa udziału Kukiz 15 i reasumpcji głosowania. W mediach społecznościowych Pawła Kukiza zagrzmiało. Muzyk odniósł się do tego, co dzieje się teraz wokół jego osoby.

Reklama

Autorstwa Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49890619

 

Reklama

Panie Pawle jesli Pan jutro zaglosuje za zabiciem wolnych mediow to w moich oczach skandal i ogromne rozczarowanie Panem ale to pewnie nie ma znaczenia dla Pana. Zapisze sie Pan w historii jako ogromny kłamca i hipokryta niestety a opinie mial Pan dobrą” – napisała Pani Iwona.

Kłamcą i hipokrytą okazałbym sie wówczas, gdybym nie skorzystał z okazji do zrealizowania jednego z postulatów K’15 od 2015 roku czyli repolonizacji mediów.”  – odpowiedział Paweł Kukiz.

Komentarze zebrały setki reakcji i innych wypowiedzi z których część jest delikatnie mówiąc pisana językiem nie parlamentarnym.

Paweł Kukiz odniósł się do sytuacji w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl:

„Ogólnie to hejt od „piewców miłości i tolerancji” mam znacznie większy, niż Paweł Adamowicz, a portale i… TVN, który tak bardzo śmierć Adamowicza przeżywał, ten hejt podkręcają” – powiedział Paweł Kukiz portalowi .