Na Allegro rusza pierwszy sklep marki własnej Biedronki

  • Post category:Polska

Dada, popularna marka własna Biedronki, wystartowała właśnie z oficjalnym sklepem na Allegro. To dobra informacja dla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów higienicznych i pielęgnacyjnych dla dzieci. W ofercie dostępne są pieluchy i pieluchomajtki, które jako jedyne w Polsce zostały stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka.

Reklama

Od teraz pieluchy i pieluchomajtki Dada są dostępne bez wychodzenia z domu. Na popularnej wśród polskich konsumentów platformie Allegro, wystartował właśnie oficjalny sklep Dady.W sklepie Dady na Allegro, rodzice znajdą m.in. dwie linie pieluszek: Dada Extra Soft i Dada Extra Care. Obydwie w specjalnych, dużych opakowaniach, tak, by paczka starczyła na dłużej.

Reklama

Pieluszki Dada Extra Soft, które dzięki superchłonnym kanalikom szybko i równomiernie rozprowadzają wilgoć, dostępne są w rozmiarach od 3 do 6. Pieluszki z nowej linii Dada Extra Care natychmiast wchłaniają wilgoć i nie pozwalają na jej ponowny kontakt ze skórą, dzięki czemu chronią mikrobiom, czyli naturalną mikroflorę skóry dziecka. Dada Extra Care są już od rozmiaru 1 do 6, a dla aktywnych dzieci Biedronka ma pieluchomajtki Dada Extra Care Pants w trzech rozmiarach.