Cała prawda o szczycie trzeciej fali w Polsce [WIDEO]

  • Post category:Polska

Zrealizowany przez WSPRiTS „Meditrans” SPZOZ film w reżyserii Piotra Owczarskiego, głównego specjalisty ds. promocji, marketingu i środków zewnętrznych  Meditrans.

Reklama

Dokument pokazuje prawdziwą twarz trzeciej fali koronawirusa SARS Cov-2 na przykładzie stolicy. Dokument zrealizowany został w sercu cyklonu, a więc w WSPRiTS „Meditrans” SPZOZ w Warszawie i w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie.

Reklama

„Po raz pierwszy weszli z kamerami tam, gdzie dla innych wstęp był wzbroniony. Rozmawiali z tymi, którzy nie chcieli rozmawiać z innymi dziennikarzami. W końcu pokazali pacjentów zakażonych COVID-19, którzy po raz pierwszy zdecydowali się opowiedzieć światu o swojej trudnej walce z koronawirusem na wszystkich jej etapach. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” SPZOZ w Warszawie zrealizowała wyjątkowy – bo jedyny taki w Europie; telewizyjny dokument o tym, czym tak naprawdę jest koronawirus i jak wygląda „Dzień w piekle na Ziemi” z perspektywy członków zespołu ratownictwa medycznego, pielęgniarek i lekarzy z Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie oraz pacjentów, którzy każdego dnia walczą o każdy oddech.” – czytamy w opisie.