Lody Ekipy w Biedronce. Gdzie padł rekord? Gdzie sprzedano pierwszego loda?

  • Post category:Polska

Youtubową Ekipę w Polsce zna chyba każdy przedstawiciel młodego pokolenia. Biedronka jako pierwsza sieć dyskontowa wprowadziła do sprzedaży lody Ekipa, które są efektem współpracy marki Koral z najbardziej popularnymi youtuberami w Polsce Frizem i jego zespołem. Szał na lody Ekipa ogarnął całą Polskę. Klienci sieci Biedronka wykupili prawie cały zapas jednego dnia!

Reklama

Fot. Materiały prasowe

 

Reklama

Reakcja klientów była natychmiastowa, pierwszy stawił się przy kasie w czwartek 20 minut po północy w sklepie sieci Biedronka w Krakowie przy ul. Glogera.
Średnio klienci Biedronki na jednym paragonie kupowali 6 lodów, a pojedynczy lód był sprzedany średnio raz na 16 sekund (dane na podstawie paragonów zawierających ten produkt).
Rekord sprzedaży padł w Warszawie przy ul. Bartyckiej. W czwartek 22.04 sprzedało się tu łącznie aż 230 sztuk kultowego smakołyku.

Nasze bardzo dobre relacje z dostawcami pozwoliły nam w szybki sposób zaoferować produkt, który jest bardzo poszukiwany. Popularność tego produktu to fenomen, który wyznacza nowe trendy w sposobie promocji i wprowadzania nowych produktów na rynek. Biedronka obserwuje wszelkie nowości, by zawsze oferować klientom to, czego akurat najbardziej poszukują.