Dyskonty reagują na krakowskiego LAGUNA! „Świeże jak z drzewa zdjęte”

  • Post category:Polska

Historia krakowskiego laguna zainspirowała twórców reklam w Polsce. Lidl i Biedronka zareagowały błyskawicznie i w sieci pojawiły się reklamy z LAGUNEM 🙂 

Reklama

Takie zgłoszenia nie trafiają się codziennie, ale w końcu ludzie różne zwierzaki trzymają w domach, a gdy się nimi znudzą po prostu się ich pozbywają.

Reklama

Inspektor z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami odebrał zgłoszenie w którym roztrzęsiona mieszkanka jednego z krakowskich osiedli poinformowała, że na drzewie przed blokiem od kilku dni siedzi przerażający gadzi stwór.

Z relacji wynikało, że ze strachu mieszkańcy pozamykali okna by gad nie wpełzł do czyjegoś mieszkania. Inspektor dopytywał o jakie stworzenie chodzi. „Jest brązowe, siedzi na drzewie i to jest ten… noooo, ten.. lagun!” – czytamy w fascynującym raporcie inspektora.

W końcu udało się ustalić, że chodziło o legwana, dlatego inspektorzy ruszyli na pomoc i mieszkańcom i biednej, wychłodzonej gadzinie. Gdy dotarli na miejsce, okazało się jednak że strach zasiał… francuski rogalik, którego prawdopodobnie ktoś wyrzucił przez okno i ten utknął między gałęziami.

Interwencję inspektorzy uznali za bardzo udaną. Zapraszamy do przeczytania całego raportu jaki KTOZ umieścił na swoim profilu. Iście wesoła relacja z interwencji.