Popularna promocja wraca do Biedronki. Klienci się ucieszą

  • Post category:Polska

„Codziennie zyskuję więcej z kartą Moja Biedronka” to akcja promocyjna, dzięki której tylko w lutym tego roku Biedronka wydała klientom prawie 19 milionów voucherów na kolejne zakupy. Takie zainteresowanie kupujących nie mogło przejść w sieci niezauważone, dlatego akcja została powtórzona w kwietniu. Ponownie robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, kupujący odbiorą voucher na 15 zł na kolejne zakupy, a przy wydaniu co najmniej 69 zł – otrzymają voucher na 5 zł.

Reklama

Fot. Materiały prasowe

Od lat prowadzimy działania, które pomagają naszym klientom oszczędzać i szukamy do tego kolejnych okazji. W lutowej akcji „Codziennie zyskuję więcej” aż 4 miliony klientów kupujących z kartą Moja Biedronka odebrało prawie  19 milionów voucherów na łączną kwotę ponad 100 milionów złotych. W odpowiedzi na tak pozytywny odbiór postanowiliśmy powtórzyć tę akcję.

Reklama

Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka

Zasady promocji są bardzo proste. Wszyscy ci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, w kwietniu otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł. Voucher w wysokości 5 zł przysługuje wtedy, kiedy wartość koszyka przekroczy 69 zł.
Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych od momentu ich otrzymania. Jak je wykorzystać? To proste: wystarczy zrobić zakupy za taką samą kwotę, jak ta, dzięki której otrzymało się voucher i mieć przy sobie kartę Moja Biedronka.
Oferta obowiązuje od 1 do 30 kwietnia br., a z promocji można skorzystać maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc.