Był premierem. Zostanie wojownikiem! Walka już niebawem!

  • Post category:Polska

„Już 2 czerwca w Champions Sports Bar Restaurant w Marriott Warsaw Hotel będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Braci Collins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.” – pisze Rafał Collins. 

Reklama

Fot. Leszek Kotarba/East News

 

Reklama

„Podczas wydarzenia obejrzymy walki celebrytów oraz przedsiębiorców. Rękawice podejmą m.in. wielokrotna mistrzyni UFC – Joanna Jedrzejczyk, były mistrz KSW – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek, były premier – Kazimierz Marcinkiewicz, raper oraz były członek grupy Ascetoholix – Liber, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni Profil Oficjalny – Michał Paszczyk, współtwórca duetu Fit Lovers oraz jednego z największych kanałów YouTube w Polsce – Mateusz Janusz vel Matt Meknife, reprezentant Polski w piłce nożnej – Piotr Świerczewski, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins – Rafał Collins oraz Greg / Grzegorz Collins.
Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.
Oprócz walk celebrytów zostaną zorganizowane także inne charytatywne pojedynki. Zachęcamy do wsparcia zbiórki poprzez udział w jednej z nich. Po zgłoszeniu się do startu na gali, każdy z uczestników otrzyma indywidualny link do skarbonki, gdzie dodatkowo będzie zbierać środki na wsparcie Fundacji Braci Collins. Galę urozmaicą licytacje wyjątkowych przedmiotów oraz występy gwiazd.
Liczba miejsc jest ograniczona. Jesteśmy w środku pandemii, dlatego działamy odpowiedzialnie i ograniczamy liczbę dostępnych biletów. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich restrykcji.
Bilety dostępne są na: www.fundacjabracicollins.pl
Obowiązujący dress code: black tie
Chcesz wystąpić na Collins Charity Fight Night? Chcesz wypromować swoją firmę, wziąć udział w pokazowej walce i wesprzeć charytatywną inicjatywę? Skontaktuj się z Fundacją Braci Collins pod adresem [email protected].
🥊 Karta walk: 🥊
ℹ️ Kazimierz Marcinkiewicz vs Rafał Collins
Były premier i prezydent m.st. Warszawy zgodził się wziąć udział w walce w formule bokserskiej z fundatorem Fundacji Braci Collins – Rafałem Collinsem – za co bardzo dziękujemy. Szanujemy odwagę do wyjścia ze swojej strefy komfortu na rzecz charytatywnej inicjatywy i wsparcia potrzebujących dzieciaków – BRAWO!
ℹ️ Greg Collins vs Piotr „Świr” Świerczewski
Rewanż w formule K1! W pierwszym pojedynku górą był piłkarz.
Panowie zdają sobie sprawę, że jest to event charytatywny, mimo to… żaden z nich nie zamierza odpuścić. Spodziewamy się zaciętego starcia!
ℹ️ Mateusz Janusz vel Matt Meknife vs TBA
Współtwórca duetu Fit Lovers oraz jednego z największych kanałów na polskim YouTube podejmie przeciwnika podczas swojego debiutu w formule MMA. Nie mrugajcie, bo w tej walce wszystko może wydarzyć się mgnieniu oka.
ℹ️ Marcin Wrzosek vs TBA
Były mistrz KSW – nic dodać, nic ująć. Polish Zombie z pewnością da niezwykły pokaz doświadczenia.
ℹ️ Liber vs Romek Rybak
Legenda polskiej sceny rapowej kontra reprezentant grupy Paranienormalni, legenda polskiego kabaretu. Panowie podejmą rękawice w formule bokserskiej.
ℹ️ Joanna Jędrzejczyk vs TBA
Najdłużej panująca mistrzyni UFC. Asia nigdy, ale to nigdy nie daje nudnych walk! Tym razem nie z pewnością nie będzie inaczej!
Dziękujemy partnerom za wsparcie: JUAN wszystko do Mebli, Body Chief, Kanał Sportowy, Champions Sports Bar Restaurant, MaWo Group – Rozliczenia kierowców w Polsce i UE, Java Car Design, ATM, Fabryka Mebli BODZIO
Dziękujemy federacji KSW i Maciej Kawulski za współpracę przy uczestnictwie Marcina Wrzoska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Każdy z nich występuje pro bono co szanujemy i po stokroć dziękujemy!” – dodaje Rafał Collins.