Ona zastąpiła Marzenę Rogalską w Pytaniu na Śniadanie!

  • Post category:Polska

Wczoraj prowadząca „Pytanie na Śniadanie” Marzena Rogalska poinformowała o odejściu z TVP. Dziennikarka związana ze stacją była od 12 lat. „Najtrudniejszy dzień w mojej karierze„.: https://warszawawpigulce.pl/nagla-decyzja-dziennikarki-po-12-latach-marzena-rogalska-odchodzi-z-tvp/

Reklama

By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59316386

Dzisiejszy program rozpoczął Tomasz Kammel:

Reklama

„Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się dzisiaj obejść bez Marzeny Rogalskiej. Ale mamy super program i super tematy, które państwa porwą.

Nie poprowadzę go dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą, którą państwu serdecznie przedstawiam… Izabella Krzan!” – zapowiedział prowadzący program śniadaniowy.

Kim jest Izabella Krzan?

Pochodzi z Olsztyna. Uczęszczała tam do SP nr 34. Zrobiła licencjat z ekonomiiw Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich.

W 2011 zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. W 2014 została III Wicemiss Warmii i Mazur. W listopadzie 2016 wygrała konkurs piękności Miss Polonia 2016. Jako reprezentantka Polski wzięła udział w konkursie Miss Universe 2016 na Filipinach, jednak nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki.

W maju 2017 została prowadzącą cyklu reportaży Lajk! emitowanego w porannej audycji TVP2 Pytanie na śniadanie, a kilka tygodni później reporterką tegoż programu. 10 września tego samego roku, na antenie tej stacji, rozpoczęto emisję teleturnieju Koło Fortuny, w którym prezenterka została hostessą. W tym samym roku uzyskała nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Plejady, w kategorii „debiut roku”. Współprowadziła także imprezy sylwestrowe organizowane przez TVP2 w 2017, 2018 i 2020. Jesienią 2019 współprowadziła z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program TVP2 Czar par.