Jakimowicz opublikował oświadczenie. KRADZIEŻ WIRTUALNEJ TOŻSAMOŚCI Zgłosił sprawę na policję

  • Post category:Polska

Jarosław Jakimowicz budzi ostatnio zainteresowanie mediów. Dziś aktor znany m.in z filmu Młode Wilki opublikował na swoim instagramowym profilu kolejne już oświadczenie.

Reklama

„Szanowni Państwo,

od kilku tygodni jestem celem ataków, opartych na pomówieniach i kłamstwach. W związku
z tą sprawą wystąpiłem już na drogę sądową przeciwko ich autorowi.

Reklama

Niestety, kilka dni temu celem ataków stała się moja żona. Ktoś ją oczernia, rozsiewa nieprawdziwe informacje, próbuje ją zdyskredytować w oczach pracodawców, znajomych, rodziny. Co gorsza – podszywa się pod jej osobę w mediach społecznościowych. Zakłada fałszywe profile w portalach facebook, instagram, twitter, Linked In, etc. Rozsyła zaproszenia do grona znajomych, wiadomości, zamieszcza komentarze pod publikowanymi postami. Podkreślam – nie Ona jest właścicielką tych profili. Nie ma nic wspólnego z podejmowanymi, w ten sposób działaniami. Sprawę kradzieży „wirtualnej tożsamości” zgłosiliśmy na policję. Mam nadzieję, że tej szybko uda się namierzyć sprawcę takich działań.

Szanowni Państwo, moja żona nie jest osobą publiczną. Nigdy nie aspirowała do tej roli. Zawsze stroniła od obecności w mediach. Uszanujcie, proszę jej decyzję! Apeluję również do przedstawicieli niektórych mediów, które próbują nagabywać osoby postronne, rodzinę, znajomych, dzwoniąc do nich, usiłując zdobywać informację na temat Jej życia prywatnego – proszę, dajcie mojej Żonie spokój… Uszanujcie jej prywatność.

Jarosław Jakimowicz”