UWAGA! Policja szuka niebezpiecznego PEDOFILA!

  • Post category:Polska

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego w dniu 2 sierpnia 2017 roku na terenie powiatu wadowickiego  czynu o podłożu seksualnym.

Reklama

Fot. Policja

W toku wykonanych czynności ustalono, iż prawdopodobnym sprawcą jest mężczyzna w wieku 25-30 lat. Rysopis: wzrost ok. 170-175 cm, sylwetka średnia, cera śniada, z bliznami po przebytym trądziku, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką. Ubrany w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie ¾ koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce  – przedramieniu (lub w okolicach przedramienia).

Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zapewniamy anonimowość.Telefon do kontaktu  KPP w Wadowicach:  33-8729200 lub nr 997 – do najbliższej jednostki Policji.

Do komunikatu dołączam portret pamięciowy sprawcy.