Nie tylko Krystyna Janda. Zaszczepiono także jej córkę i byłego męża

  • Post category:Polska

Od dwóch dni w mediach mówi się o tzw. 18 z WUM – osobach znanych, zaszczepionych poza kolejnością, jak przekonuje nam szpital w ramach promocji szczepień. Dziś okazało się, że oprócz Leszka Millera i Krystyny Jandy zaszczepiono także córkę i byłego męża aktorki. 

Reklama

By Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61745791 / By Adrian Gryciuk – File:Jan_Englert_Krystyna_Janda_Joanna_Szczepkowska_2019.jpg, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=92100964/ CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3968269

 

Reklama

„Agencja Rezerw Materiałowych przekazała do CM WUM 450 dodatkowych dawek szczepień – niezależnie od puli przeznaczonych dla etapu zerowego akcji – które musiały być wykorzystane jeszcze w tym roku.

Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień.” – czytamy na stronie WUM.