Promocje jak nigdy. Biedronka obniża ceny do poziomu sprzed lat

  • Post category:Polska

 Już od soboty 20.06 Biedronka zaoferuje klientom popularne produkty na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach – tylko za 50% regularnej ceny. Popularne mięsa klienci kupią jedynie za 7,99 zł za kilogram. To początek nadchodzącej, wyjątkowej fali promocji w Biedronce, które będą czekać na klientów codziennie.

Reklama

By Jacek Halicki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50099196
Celem sieci Biedronka jest dostarczanie klientom produktów, które są im niezbędne do życia każdego dnia, co jest istotne szczególnie w tym czasie, pełnym niepewności. W ramach troski o to, by każdy Polak mógł kupić żywność wysokiej jakości bez względu na zasobność portfela, a także o to, aby pozwolić klientom na zaoszczędzenie pieniędzy m.in. na wakacje, sieć radykalnie obniża w tę sobotę 20 czerwca ceny pięciu podstawowych produktów mięsnych. Każdy z pięciu wymienionych niżej produktów będzie kosztował 7,99 zł za kilogram:

Reklama

  • Filet Z Piersi Kurczaka Mega Paka Vacuum
  • Szynka Wieprzowa bez kości Vacuum
  • Łopatka Wieprzowa bez kości Vacuum
  • Zestaw grillowy  Czas na grill
  • Mięso Mielone Z Łopatki 500g (3,99 zł/Opak.)

Od początku pandemii Biedronka jest jeszcze bliżej Polaków, dostosowując się do ich potrzeb i szybko na nie reagując. Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce, oferując ją w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Wyjątkowa, niepowtarzalna oferta promocyjna, którą właśnie wprowadzamy jest potwierdzeniem naszej misji.

Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Produkty z promocji można łączyć dowolnie. Maksymalna liczba produktów objętych promocją na jednym paragonie może sięgnąć pięciu. Więcej o ofertach Biedronki na stronie biedronka.pl.
Sobotnia oferta zapowiada początek nadchodzącej fali kolejnych atrakcyjnych promocji, których klienci mogą spodziewać się w sklepach sieci Biedronka przez najbliższy tydzień już od poniedziałku. Produkty dostępne od poniedziałku będą również w niezwykle atrakcyjnych cenach. Szczegóły zostaną przedstawione niebawem.