Biedronka przez trzy dni obniża ceny o połowę. Jest jednak limit!

  • Post category:Polska

Biedronka nie zagwarantuje słonecznej pogody w czerwcu, wolnych miejsc na plaży ani klimatyzacji w wagonie. Ale niskie ceny: tak. W końcu obniżanie cen to specjalność sieci. Dowody? Od czwartku 18 do soboty 20 czerwca br. klienci sieci kupując minimum dwa artykuły przemysłowe, w tym zabawki i wiele innych, zapłacą za nie aż 50 procent mniej.

Reklama

Obchodząca w tym roku swoje 25-lecie sieć sklepów Biedronka wciąż mocno trzyma się filozofii zakładającej „Codziennie niskie ceny”, regularnie udowadniając, że wysoka jakość i atrakcyjna cena przy sklepowej kasie mogą z powodzeniem iść w parze.Najnowszy przykład żelaznej zasady Biedronki dotyczącej cen można zobaczyć w jej sklepach od czwartku 18 czerwca.

Reklama

Tym razem promocja dotyczy artykułów przemysłowych z takich kategorii jak kuchnia, zabawki, narzędzia warsztatowe i samochodowe, rowery, artykuły ogrodnicze i wielu innych. Akcja ma jasne reguły: od 18 do 20 czerwca klient Biedronki wybiera z półki co najmniej dwa towary objęte promocją i idzie z nimi do kasy. A tam płaci za nie połowę mniej w stosunku do ceny na etykiecie cenowej. Proste, prawda? Warto jedynie pamiętać, że limit rabatu na jednym paragonie wynosi 150 zł.