Biedronka skosi konkurencję?] Piwo i soki tylko za złotówkę!

  • Post category:Polska

Zakupy w Biedronce stają się jeszcze tańsze. Od poniedziałku 15 czerwca do środy 17 czerwca przy zakupach za minimum 99 zł tylko złotówkę wydamy na mleko, olej, soki czy piwo. Zaoszczędzone pieniądze będzie można przeznaczyć na dowolne urlopowe przyjemności. Promocją codziennie objęte są dwa różne produkty.

Reklama

Fot. Wikipedia

Lato to najtrudniejszy czas na oszczędzanie – tu kusi smażona ryba, tam gofry z bitą śmietaną, a lody gałkowe przy plaży może i najtańsze nie są, ale w końcu jesteśmy na urlopie, jak tu sobie odmówić… Biedronka wie o tym bardzo dobrze.  Dlatego w jej sklepach przez trzy dni, od 15 do 17 czerwca br. obowiązywać będzie wyjątkowa promocja. Dzięki niej w poszczególnych dniach mleko Mleczna Dolina 3,2 proc., olej rzepakowy Wyborny 1l, pomarańczowe Delicje Szampańskie, kilogram arbuza i litrowe soki pomarańczowe i jabłkowe Riviva w butelkach czy piwo Harnaś w puszce kosztować będą dokładnie złotówkę, przy zakupach inych produktów za minimum 99 zł. W ten sposób klienci Biedronki mogą wydać mniej na codzienne zakupy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na ulubione wakacyjne zachcianki.

Reklama

Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę. Dla nas bowiem „Codziennie niskie ceny” to nie zwykłe hasło reklamowe. To autentyczne, konkretne działania, które podejmujemy codziennie, by w portfelach naszych klientów zostało więcej pieniędzy na letnie rozrywki

Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Zasady oferty są proste: przy zakupach innych produktów za minimum 99 zł i z kartą Moja Biedronka można kupić za zaledwie 1 zł:
15 czerwca (poniedziałek):
– kilogram arbuza luzem (w promocji aż 79 procent taniej). Limit dzienny: 10 kg.
– mleko UHT Mleczna Dolina 3,2 proc. (w promocji aż 59 procent taniej). Limit dzienny: 6 opakowań.
16 czerwca (wtorek):
– Delicje szampańskie 147g (w promocji aż 71 procent taniej). Limit dzienny: 3 opakowania.
– sok jabłkowy Riviva 1l w butelce (w promocji aż 59 procent taniej) i sok pomarańczowy Riviva 1l w butelce (w promocji aż 66 procent taniej). Limit dzienny: 6 butelek.
17 czerwca (środa):
– olej rzepakowy Wyborny 1l (w promocji to aż 79 procent taniej). Limit dzienny: 3 butelki.
– piwo Harnaś 0,5l w puszce (w promocji to aż 59 procent taniej). Limit dzienny: 6 puszek.