Afera w mediach! Natalia Siwiec po filmie Latkowskiego zablokowała komentowanie na IG! Później wydała oświadczenie

  • Post category:Polska
Miss Euro 2012 Natalia Siwiec zablokowała możliwość komentowania jej postów na Instagramie. Następnie wydała w tej sprawie oświadczenie.

Reklama

By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72398346

 

Reklama

„W związku z emisją filmu 'Nic się nie stało’ i przedstawionym w filmie, niezgodnym z prawem, procederem mającym miejsce w Klubie „Zatoka Sztuki” w Sopocie, stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi wydarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystywania naszego wizerunku” – czytamy na Instagramie modelki.
Dokument to odpowiedź na film braci Sekielskich. Dziennikarz opisuje działania Krystiana W. ps. Krystek, któremu przypisuje się gwałty, molestowanie i czyny pedofilskie.

Śledztwo w tej sprawie ruszyło w 2015 roku po samobójczej śmierci Anaid z Gdańska. 14-latka rzuciła się pod pociąg. Przedtem wyznała koleżance, że została zgwałcona.

Okazało się, ze pokrzywdzonych mogło być więcej, a „Krystek” został niedługo nazwany „łowcą nastolatek”. Mężczyzna działał przez kilka lat na terenie Pomorza. Film opowiada o tym, jak działał oskarżony, przedstawia zeznania i dramat ofiar. Mężczyzna stanął przed wymiarem sprawiedliwości.

W filmie przewija się także motyw jednego z modnych pomorskich klubów, jaki miał odwiedzać „Krystek”. Ten sam klub odwiedzali licznie różni celebryci. Latkowski zwrócił się do znanych osób o „powiedzenie prawdy”.

Film dokumentalny „Nic się nie stało” dostępny jest na platformie vod.tvp.pl.