Znęcał się nad rodziną. Wszystko wyszło na jaw podczas zdalnych lekcji jego syna!

  • Post category:Świat

W związku z panującą epidemią koronawirusa, w wielu państwach funkcjonuje zdalny tryb nauczania. Incydent, o którym wspominamy, miał miejsce w Mediolanie, podczas trwania zajęć online. Dzięki temu, że jeden z uczniów nie wyłączył mikrofonu, cala jego klasa stała się mimowolnym świadkiem toczącej się w domu awantury.

Reklama

fot. Pixabay

 

Reklama

Podczas odbywających się zajęć, nauczycielka zwróciła uwagę, że u jednego z uczniów ma miejsce przemocy domowa. Dzięki temu, że chodzący do jej klasy uczeń nie wyłączył mikrofonu, stała się mimowolnym świadkiem fizycznej przemocy, jaką zadawał ojciec ucznia jego matce.

Okazało się, że środowisko nauczycielskie już wcześniej miało wiedzę o trudnej sytuacji rodzinnej swojego ucznia. Kiedy nauczycielka usłyszała w tle krzyki i szamotaninę, niezwłocznie powiadomiła policję, która udała się do domu chłopca.

Jak informowali dziennikarze „La Repubblica”, ojciec chłopca, 48-letni mężczyzna, wpadł w szał i ciężko było go uspokoić nawet po przyjeździe służb. Agresor został tym razem schwytany na gorącym uczynku i przewieziony do aresztu.