Tragedia rodzinna w Orzeszu. Zwłoki mężczyzny, ranna kobieta i 9-latka, która mimo reanimacji, zmarła!

  • Post Category:Polska

W jednym z domów w Orzeszu (woj. śląskie) doszło do rodzinnej tragedii, prawdopodobnie z motywem samobójczym. Na miejscu znaleziono zwłoki mężczyznę, ranną kobietę a także 9-latkę, która wymagała reanimacji.

Reklama

Fot. Policja

 

Reklama

Tragiczne odkrycie miało miejsce dziś w jednorodzinnym domu przy ul. Pocztowej w Orzeszu, który zamieszkiwała trzyosobowa rodzina (mężczyzna w wieku 42 lat, kobieta w wieku 41 i dziewczynka w wieku 9 lat).

Na miejscu znaleziono kobietę z ranami kłutymi. Kobieta była przytomna i została przetransportowana do szpitala. W domu znajdowała się również 9-letnią dziewczynka, która mimo reanimacji, zmarła.

W kuchni na poddaszu posesji rozprzestrzeniał się pożar, którego gasiło 9 jednostek straży pożarnej. To właśnie na poddaszu natrafiono na zwłoki mężczyzny oraz dziewczynki. Póki co rozważane są dwa warianty wydarzeń i oba uwzględniają motyw samobójczy.

Pierwszy z nich zakłada, że wszystko zostało zorganizowane przez mężczyznę, który doprowadził do pożaru i zranienia swojej żony. Drugi wariant przewiduje, że kobieta zabiła męża i swoją córkę, a następnie sama próbowała odebrać sobie życie.

Trwa ustalanie okoliczności. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Mikołowie.