UWAGA! Pedofil z Warszawy masturbował się przy dzieciach!

  • Post category:Polska

Mieszkaniec Krynicy Morskiej ostrzega przed pedofilem z Warszawy, który wynajmował kwaterę w domu rekolekcyjnym i masturbował się przy małych dzieciach. Niestety nie możemy opublikować twarzy mężczyzny ze względów prawnych, ale uważajcie na swoje dzieci, bo człowiek ten może być niebezpieczny. Próbowaliśmy ustalić szczegóły interwencji na policji w Nowym Dworze Gdańskim – jednostce odpowiedzialnej, Nie możemy się jednak skontaktować z oficerem prasowym. Kiedy nam się to uda podamy więcej szczegółów. 

Reklama

Fot Facebook

„UWAGA WSZYSCY PEDOFIL !!! WARSZAWA I OKOLICE W SZCZEGÓLNOŚCI UDOSTĘPNIAĆ!!! 23.08.2017R. W KRYNICY MORSKIEJ ZATRZYMALIŚMY PEDOFILA KTÓRY MASTURBOWAŁ SIĘ PRZY MAŁYCH DZIECIACH POLICJA NIESTETY ZAKOŃCZYŁA SWOJĄ AKCJE TYLKO NA MANDACIE. JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO TEN ZWYROL WYNAJMOWAŁ KWATERĘ W DOMU REKOLEKCYJNYM W KRYNICY WEDŁUG NASZYCH USTALEŃ TYP MIESZKA W WARSZAWIE BĄDŹ JEJ OKOLICACH. NAJGORSZE ŻE POLICJA NIE MOŻE BĄDŹ NIE CHCE NIC ZROBIĆ W TEJ SPRAWIE.
JEŻELI POZNAJCIE GO ALBO MACIE JAKIEŚ INFO NA JEGO TEMAT TO DAJCIE ZNAĆ….UDOSTĘPNIAJCIE ABY OSTRZEC INNYCH!!!!!!!!!!!!”  – pisze Pan Rafał na Facebooku

Reklama