Kradzież z włamaniem w galerii handlowej – policja szuka tego mężczyzny

  • Post category:Polska

Policjanci z komisariatu na Targówku wyjaśniają okoliczności kradzieży z włamaniem do stoiska w galerii przy ul. Rembielińskiej 20, do której doszło 12 października br. Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem. Jeśli wiesz, kim jest ta osoba, skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603 81 52.

Reklama

Fot. Policja

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek wykonują czynności do sprawy kradzieży z włamaniem w galerii handlowej przy ul. Rembielińskiej 20, do której doszło 12 października br. Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości po pokonaniu krat zabezpieczających stoisko, dokonał kradzieży kasetki z pieniędzmi w kwocie prawie 2000 złotych.

Reklama

W toku wykonanych czynność policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym został utrwalony wizerunek tego mężczyzny.

Rysopis: wiek 30-35 lat, około 190 cm wzrostu, ubrany w szarą czapkę z daszkiem, bordową koszulę/bluzę, ciemne spodnie, obuwie sportowe. Mężczyzna posiadał torbę przepasaną przez ramię oraz torebkę tzw. „na prezent”. Posiada cechę charakterystyczną w postaci krzywych nóg, wygiętych na zewnątrz.

Jeśli rozpoznajesz tę osobę skontaktuj się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer KPD-II-7036/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected].