„Naruszenie czynności narządu ciała i ciężki uszczerbek na zdrowiu”. Policja szuka tych mężczyzn

  • Post category:Polska

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Reklama

o

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do zdarzenia doszło przed warszawskimi lokalami gastronomicznymi.

Reklama

Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje powołując się na numery spraw widoczne pod zdjęciami można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, 22/603 91 59, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]