23-latka zaginęła miesiąc temu. Jej los pozostaje nieznany

  • Post category:Polska

Policjanci informują, iż poszukują Agaty Chmiel. 23-latka 30 września 2019 roku wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Reklama

Fot. Policja

Zaginiona to:

Reklama

AGATA CHMIEL

lat 23

zam. Wola Burzecka, gm. Wojcieszków

Z ustaleń policjantów wynika, że młoda kobieta 30 września 2019 roku wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia poszukiwana przez policjantów 23-latka ubrana była w kurtkę jesienną koloru niebieskiego, czarne materiałowe spodnie, brązowe pantofle na obcasie i miała ze sobą torebkę z czarnym paskiem..

Rysopis:  wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond, proste do ramion, oczy niebieskie, nos prostolinijny.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt z KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub 112 ewentualnie z najbliższą jednostką policji.