Bieg po nowe życie! Drużyna Tosiedzieje.pl na starcie!

  • Post category:Polska
Bieg po Nowe Życie to inicjatywa społeczna, której celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Bieg po Nowe Życie buduje społeczne poparcie dla transplantacji, upowszechnia świadectwa woli i świadome dawstwo narządów. Ideę promują aktorzy, muzycy, artyści, sportowcy, przedstawiciele nauki i mediów, którzy dwa razy w roku spotykają się w wyjątkowym marszu nordic walking z osobami po przeszczepieniu. W tym roku drużynę Tosiedzieje.pl reprezentują członek zespołu Pectus, osoba po przeszczepie nerki i Jerzy Nowak – naczelny naszego portalu. 

Reklama

Naczelny portalu tosiedzieje.pl i portalu Warszawa w Pigułce ns starcie

Reklama

Ośmiokrotnie wydarzenie gościło w Wiśle, pięciokrotnie Bieg po Nowe Życie odwiedził Warszawę. Dzięki zasięgowi i przesłaniu Bieg po Nowe Życie wpisał się na listę najważniejszych polskich kampanii społecznych.
Bieg po Nowe Życie to inicjatywa mająca jeden cel: sprawienie, by jak najmniej ludzi umierało tylko dlatego, że w porę nie znalazł się dla nich nowy narząd, serce, wątroba czy nerka. Działamy w myśl hasła: „transplantologia to sprawa nas wszystkich” i chcemy, żeby tego dotyczyły toczące się tutaj rozmowy. Uszanujcie to, bardzo prosimy. Prosimy, by dyskusje na tematy polityczne, światopoglądowe, itp. toczyć w innych miejscach w sieci.
Z żalem, ale musimy być stanowczy wobec takich zachowań – w razie złamania regulaminu będziemy konsekwentnie takie wpisy usuwać! Mamy nadzieję, że wszyscy myślicie tak samo
i zaakceptujecie zapisy regulaminu traktując je jako normalność.