Działania poszukiwawcze, nie akcja ratunkowa! Dramat rodziny Piotra Wożniaka-Staraka

  • Post Category:Polska

„Dryfującą lodź odnaleziono o godzinie 5:00, zgłoszenie policja otrzymała o godzinie 4:00, a samo wydarzenie miało miejsce około godziny 3:00” – taki harmonogram zdarzeń na jeziorze Kisajno przedstawia policja w Giżycku.

Reklama

Fot. Policja

Policja zakłada, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jest to jeden z możliwych scenariuszy.

Reklama

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie. Jego ojciec to Jerzy Starak, a Matka Anna Woźniak-Starak. Majątek rodziny wycenia się na ponad 3 mld 250 tys. złotych. Według tygodnika „Forbes” uplasowali się na na 5. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków 2012 roku.

Do majątku rodziny należy m.in. największa polska firma farmaceutyczna – Polpharma. Anna Woźniak-Starak jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, gdzie mieści się ekskluzywna restauracja Belvedere. W majątek rodziny wchodzą też inne lokale i firma cateringowa.

Piotr Woźniak-Starak mimo, że jest dziedzicem fortuny rozwijał się zawodowo w swojej pasji. Był producentem polskich filmów takich, jak Warsaw Dark, Big Love, Mazurek, Bogowie, Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Ukryta Gra.

Prywatnie lubi wypoczywać z żoną na Mazurach. Ma tam swoją posiadłość.