Policja o wypadku Piotra Staraka: „Prawdopodobnie samo wydarzenie miało miejsce o godzinie 3 nad ranem”

  • Post category:Polska

Policja w Giżycku informuje informuje o poszukiwaniach 39-letniego mężczyzny, Jak poinformowała prokuratura poszukiwanym mężczyznom jest Piotr Wożniak-Starak, znany producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Akcja była prowadzona wczoraj od godzin wczesnoporannych. Zgłoszenie otrzymano od żeglarzy, którzy zgłosili zakłócanie ciszy mocnej przez łódź motorową. 

Reklama

Fot. Marek Krupa, Michał Płowecki / KGP

 

Reklama

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie. Jego ojciec to Jerzy Starak, a Matka Anna Woźniak-Starak. Majątek rodziny wycenia się na ponad 3 mld 250 tys. złotych. Według tygodnika „Forbes” uplasowali się na na 5. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków 2012 roku.

Do majątku rodziny należy m.in. największa polska firma farmaceutyczna – Polpharma. Anna Woźniak-Starak jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, gdzie mieści się ekskluzywna restauracja Belvedere. W majątek rodziny wchodzą też inne lokale i firma cateringowa.

Piotr Woźniak-Starak mimo, że jest dziedzicem fortuny rozwijał się zawodowo w swojej pasji. Był producentem polskich filmów takich, jak Warsaw Dark, Big Love, Mazurek, Bogowie, Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Ukryta Gra.

Prywatnie lubi wypoczywać z żoną na Mazurach. Ma tam swoją posiadłość.