Wznowiono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. W niedzielę nad ranem wypadł z motorówki

  • Post category:Polska

W poniedziałek rano na jeziorze Kisajno wznowiono poszukiwania 39-letniego mieszkańca Warszawy, który w niedzielę nad ranem wypadł z motorówki. Rozmawialiśmy z policją w Giżycku, która kontynuuje poszukiwania mężczyzny. W akcję zaangażowaniu są policyjni wodniacy, funkcjonariusze straży pożarnej, użyty  jest  robot i sondy.

Reklama

Zdjęcie poglądowe Fot. Wirtualny Nowy Dwór

 

Reklama

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie. Jego ojciec to Jerzy Starak, a Matka Anna Woźniak-Starak. Majątek rodziny wycenia się na ponad 3 mld 250 tys. złotych. Według tygodnika „Forbes” uplasowali się na na 5. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków 2012 roku.

Do majątku rodziny należy m.in. największa polska firma farmaceutyczna – Polpharma. Anna Woźniak-Starak jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, gdzie mieści się ekskluzywna restauracja Belvedere. W majątek rodziny wchodzą też inne lokale i firma cateringowa.

Piotr Woźniak-Starak mimo, że jest dziedzicem fortuny rozwijał się zawodowo w swojej pasji. Był producentem polskich filmów takich, jak Warsaw Dark, Big Love, Mazurek, Bogowie, Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Ukryta Gra.

Prywatnie lubi wypoczywać z żoną na Mazurach. Ma tam swoją posiadłość.