4 doba poszukiwań Dawidka. Policja w wybranych punktach

Policjanci, WOT oraz mieszkańcy Grodziska i Warszawy nie ustają w poszukiwaniach małego Dawidka Żukowskiego. Przypominamy także o apelu rodziny chłopca, który przesłali do naszej redakcji: https://warszawawpigulce.pl/uwaga-skontaktowala-sie-z-nami-rodzina-dawidka-maja-do-panstwa-pilna-prosbe/

Reklama

 

Jak przekazał PAP kom. Sylwester Marczak – rzecznik stołecznej policji: „Od rana w niedzielę służby kontynuują poszukiwania w wyselekcjonowanych przez funkcjonariuszy punktach. Działania te wznowione został ok. godz. 8 rano. Podobnie jak wcześniej, przeszukiwany będzie m.in. teren od miejsca w dzielnicy Łąki w Grodzisku, gdzie odnaleziono samochód ojca Dawida do autostrady A2.” 

Reklama

Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ojciec dziecka ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe buty wsuwane oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

Close Menu