11- latek wjechał hulajnogą wprost pod samochód

  • Post Category:Polska

11- letni chłopiec nie zachował podstawowych zasad bezpieczeństwa i wjechał hulajnogą wprost pod samochód. Apelujemy do rodziców i opiekunów, by przekazywali swoim podopiecznym jak najwięcej informacji nie tylko o zasadach ruchu drogowego, ale również o odpowiedzialności prawnej! Tego samego dnia policjanci zatrzymali trzech 14-latków podejrzewanych o kradzież oraz posiadanie środków odurzających!

Reklama

Fot. Shutterstock

 

Reklama

Policjanci z Piaseczna zajęli się sprawą kradzieży perfum za ponad 2,5 tysiąca złotych, której dokonano w jednej z drogerii. Jak już ustalono, za całą sprawą „stoją” trzy 14-letnie osoby. Ich sprawa znajdzie teraz finał w sądzie dla nieletnich. Dodatkowo podczas przeszukania policjanci u jednego z nieletnich ujawnili środki odurzające.

Tego samego popołudnia 11-letni chłopiec, nie zwracając uwagi na innych uczestników ruchu drogowego, przejeżdżał hulajnogą ruchliwy odcinek ulicy Wojska Polskiego w Piasecznie w miejscu niedozwolonym.

Skończyło się to zderzeniem z audi, chłopiec trafił do szpitala.

Policjanci apelują szczególnie teraz w okresie wakacji do rodziców i opiekunów dzieci o zwracanie większej uwagi podczas rozmów na informacje zarówno o bezpiecznym poruszaniu się na drogach, jak i odpowiedzialności prawnej nieletnich za swoje czyny!